Na Śląski Maraton Rowerowy 2022 zgłosiło się 110 zawodników.


Lp. Imię i Nazwisko Dystans Team Opłata
rejestracyjna
Opłata
startowa
1Wojciech Mleczko500Śląsk Kolarskoopłaconaopłacona
2Krzysztof Ludwiczak 400Rower & Sport opłaconaopłacona
3Andrzej Wisełka 200Grupa Maratopłaconaopłacona
4Marcin Kubica500opłaconaopłacona
5Michał Bąkowski600Yno Ultraopłaconanie
6Michał Nowok 500Jafi Sport Bike Teamopłaconanie
7Stanislaw Abrachamczyk 500Jas-kołka nienie
8Dębek Krystian500Śląsk Kolarskoopłaconaopłacona
9Michał Grzyb400nienie
10Łukasz Mazurek100opłaconanie
11Tomasz Borszcz 500Braknienie
12Rafał WrożynaBicie rekordu ( 750 km)nienie
13Paweł Bizoń500Śląsk Kolarskoopłaconaopłacona
14Mariusz Olszewski600opłaconanie
15Roman Kaczmarczyk300ŚMR 24opłaconaopłacona
16Anna Bąkowska200opłaconanie
17Michał SzelągBicie rekordu ( 750 km)opłaconaopłacona
18Piotr Oprocha300AGH Cycling Teamopłaconaopłacona
19Kazimierz Machnik100Sympatyk BORAnienie
20Zenon Kuryło100Roweroholicyopłaconanie
21Damian PazikowskiBicie rekordu ( 750 km)Ultra Na - Osiopłaconaopłacona
22Marek Cieślak600Śląsk Kolarskoopłaconaopłacona
23Krzysztof Domański300opłaconanie
24Piotr Baranowski500ZTPL.CCopłaconaopłacona
25Arkadiusz Gawełczyk100opłaconaopłacona
26Łukasz Krepel Szweda300Tour Se Silesianienie
27Wojciech Widenka100opłaconaopłacona
28Tomasz KruczekBicie rekordu ( 750 km)opłaconaopłacona
29Sylwia KowalskaBicie rekordu ( 750 km)opłaconanie
30Piotr Lipka300MTB TONA nienie
31Stanisław Kolorz500brakopłaconaopłacona
32Darek Witała100Klubopłaconaopłacona
33Paweł Pośpiech200Silesian Triathlon Teamopłaconaopłacona
34Anna Janusz500opłaconanie
35Wojtek Gawliczek600opłaconaopłacona
36Marek Abrachamczyk300nienie
37Sławomir Fritz400Publishing School Cycling Teamopłaconaopłacona
38Dariusz Kuśka500nienie
39Mariusz Polok300opłaconaopłacona
40Grzegorz Frandofert 300opłaconaopłacona
41Grzegorz Czyż500opłaconaopłacona
42Zbigniew Słomiany600Klub Kolarski Łowiczopłaconanie
43Grzegorz Kramek500opłaconaopłacona
44Marcin Witosza100nienie
45Jakub Dzidek400opłaconaopłacona
46Andrzej Sibik400ITMBW Krakówopłaconaopłacona
47Krzysztof Ryszka400Som przed sianieopłacona
48Dawid Cinalski100nienie
49Mariusz Pacwa500nienie
50Adrian Kostarek 400nienie
51Adam Kurzydło500nienie
52Sławomir Barteczko 500nienie
53Kamil Luberda 200Śląsk Kolarsko nienie
54Marek Waldon200nienie
55Michał Trojnar500opłaconaopłacona
56Aleksander Nowak200Silesian Triathlon Teamopłaconaopłacona
57Dariusz Kowalczyk400opłaconanie
58Kamil Rusek200opłaconaopłacona
59Piotr Pondo400Braknieopłacona
60Cezary WójcikBicie rekordu ( 750 km)opłaconaopłacona
61Adam Szczęch200ERIGOopłaconaopłacona
62Dariusz Janeczek600opłaconaopłacona
63Szymon Koziatek Bicie rekordu ( 750 km)Jas-Kółkaopłaconaopłacona
64Grzegorz Piecha200opłaconaopłacona
65Iza Włosek300Jas-Kółkaopłaconaopłacona
66Tomasz MadziaBicie rekordu ( 750 km)opłaconaopłacona
67Janusz Kroczek400Forma Wodzisław Sląskinienie
68Aleksander Jankowski100RSCycling Racibórznienie
69Paweł Wygrabek600TomaziBikeTeamopłaconaopłacona
70Marcin Borgieł100Zespół Niespokojnych Nógnienie
71Henryk Kołaczek100RSCycling Racibórz nienie
72Robert Galenza100RSCycling Racibórznienie
73Bogusław Borgieł100opłaconaopłacona
74Adam Wawrzeczko 300nienie
75Dariusz Klimowicz200nienie
76Adam Piontek300 Rower & Sport opłaconaopłacona
77Marek Szatanik200Grupa Maratopłaconaopłacona
78Szymon Jęczmionka200Silesian Triathlon Teamopłaconanie
79Przemysław Małecki200Grupa Maratopłaconaopłacona
80Tadeusz Matuszek500opłaconaopłacona
81Mariusz Nowak300Bike Teamnienie
82Czesław Teszner300nienie
83Paweł Stęclik400Śląsk Kolarskonieopłacona
84Malwina Rosga200nienie
85Robert Palacz200opłaconaopłacona
86Andrzej Siwczyk 100misie nie chceopłaconaopłacona
87RafaŁ BizoŃ500opłaconanie
88Lilana Glenc200Silesian Triathlon Teamopłaconaopłacona
89Rafał Glenc200Silesian Triathlon Teamnienie
90Piotr Hawel200opłaconanie
91Socha Sławomir300Stasiek Rajzanienie
92Mateusz Małkowski200nienie
93Dominik Wilim 600TONA mtbnienie
94Lucyna Wagner200GRUPA MARATopłaconaopłacona
95Robert Oślizło100Stasiek Rajza nienie
96Iwo Borowicz100Fundacja Szprychówkaopłaconanie
97Tomasz Mączka300Tomazi Bike Teamnienie
98Henryk Nowak100nienie
99Michał Sobik300Roweroholicyopłaconaopłacona
100Aneta Kulik300Roweroholicyopłaconaopłacona
101Radosław Rabus 300nienie
102Grzegorz Zieleźny300opłaconaopłacona
103Roman Zimoch200JoKKnienie
104Anna Bednorz200nienie
105Gosia Prochasek 400nienie
106Łukasz Glenc 500----opłaconaopłacona
107Tomasz Grabowski100opłaconaopłacona
108Zbigniew Tytko300Szosa Pszowopłaconaopłacona
109Jarosław Tytko300Szosa Pszówopłaconaopłacona
110Mariusz Schwan100byle dojechać do mety i przeżyćopłaconaopłacona